ΕΟΔΥ: Σημεία διεξαγωγής rapid test (03/12)-Πού γίνονται στη Θεσσαλονίκη

Rapid Test

Για την Παρασκευή 3 Δεκεμβρίου 2021, κλιμάκια του ΕΟΔΥ θα πραγματοποιούν δωρεάν rapid test στα ακόλουθα σημεία:

(*Ενδέχεται να υπάρξουν τροποποιήσεις – αλλαγές στα σημεία και στο ωράριο των μαζικών δειγματοληψιών.)

  1. Δ. Πεντέλης, πλατεία Αγίου Γεωργίου, 09:00-15:00
  2. Δ. Αμαρουσίου, Βασιλ. Όλγας 8, κλειστό γυμναστήριο “Σπύρος Λούης” (09:30-15:00)
  3. Δ. Πειραιά, Πλατεία Κανάρη, Πασαλιμάνι, 09:30 -15:00
  4. Δ. Αλίμου, Κανάρη 1, παραπλεύρως Δημοτολογίου Αλίμου, 12:00-18:00
  5. Δ. Διονύσου, Πολιτιστικό κέντρο Άνοιξης, Κανάρη 3, 09:30 -15:00
  6. Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος, Ίλιον, 09:00 -15:00
  7. Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο, Στρ. Καραϊσκάκη 138 & Επαύλεως, Χαϊδάρι, 09:00-15:00
  8. Δ. Ελευσίνας, Πολιτιστικό Κέντρο Κίμωνος & Παγκάλου, απέναντι από Εκκλησία Αγίου Γεωργίου, 09:30-15:00
  9.  Δ. Γλυφάδας, παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από Εκκλησία Αγίου Κων/νου, Βασ. Κων/νου, 09:30-15:00
  10. Δ. Κηφισιάς, Αγίας Παρασκευής 57, Κάτω Κηφισιά, 09:30-15:00
  11. Δ. Περιστερίου, Δημοτικά Καταστήματα, γραφεία Ερυθρού Σταυρού, έναντι της πλατείας Δημαρχείου, Στάση Μετρό “Περιστέρι”, 12:00-18:00
  12. Λ.Φ. Αγ. Παύλου, Μαμούρη 22 & Δύμης, 09:00-13:00
  13. Λ.Φ. Κολοκυνθούς, Αίμωνος 9, Άστρους, 09:00-13:00
  14. Λ.Φ. Μεταξουργείου, Μ. Αλεξάνδρου 37, 09:00-13:00
  15. Λ.Φ. Γκράβας, Ταϋγέτου 62, 09:00-13:00
  16. Λ.Φ. Κ. Πατησίων, Αρκολέων 12, 09:00-13:00
  17. Λ.Φ. Κυψέλης, Σκύρου & Καυκάσου, 09:00-13:00
  18. Λ.Φ. Παγκρατίου, Πρατίνου 12, 09:00-13:00
  19. Λ.Φ. Πανόρμου, Πανόρμου & Βαθέος 25, 09:00-13:00
  20. Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη)12:00-19:00.
  21. Δ. Πυλαίας, ΚΑΠΗ Πανοράματος, Αγ. Γεωργίου 4, 09:30 – 15:00.
  22. Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 09:30 – 15:00.
  23. Δ. Παύλου Μελά, στρατόπεδο Καρατάσιου, Λεωφ. Στρατού 37,  09:30-15:00.
  24. Δ. Ωραιοκάστρου, Α ΚΑΠΗ Ωραιοκάστρου, Τραπεζούντος 31, 09:30 – 15:00.
  25. Κάτω Τούμπα, 8ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Αρτάκης 9, 9:00 – 15:00.
  26. Τριανδρία, 14ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Ηρώων 4, 9:00 – 15:00.
  27. Χαριλάου, 6ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Νούκα Στέφανου 10, 9:00 – 15:00.
  28. Ιατρείο ΕΟΔΥ στην  Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00.
  29. Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30.
  30. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλιά Λαχαναγορά, 08:30 -13:30
  31. Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, ΚΑΠΗ Αγίου Δημητρίου, 08:30 -12:00
  32. Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, Μεσολόγγι, 08:30-14:30
  33. Αιτωλοακαρνανία, Κοινοτικό κτίριο Ίδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος 09:00-14:00
  34. Άνδρος, Χώρα, Κ.Υ., 09:00- 17:00
  35. Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, Άργος, 09:00-15:00
  36. Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00
  37. Αρκαδία, Πλατεία Αγίου Βασιλείου, Τρίπολη, 9:00-14:00
  38. Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 8:00-13:00
  39. Αρκαδία, Δ. Γορτυνίας, Τριποταμιά, 10:00-11:00
  40. Αρκαδία, Δ. Γορτυνίας, Καπελίτσα, 11:30-12:30
  41. Αρκαδία, Δ. Γορτυνίας, Λιβαδάκι, 13:00-14:00
  42. Αρκαδία, Δ. Γορτυνίας, Λουτρά Ηραίας. 14:30-15:30
  43. Αρκαδία, Δ. Γορτυνίας, Κακουρέικα, 16:00-17:00
  44. Αρκαδία, Δ. Γορτυνίας, Κοκκορά, 17:30-18:30
  45. Αρκαδία, Δ. Γορτυνίας, Ράφτη, 19:00-20:00
  46. Άρτα, Κέντρο Υγείας Άρτας (ISO BOX), 09:00-15:00
  47. Άρτα, Γενικό Νοσοκομείο Άρτας, 09:00-15:00
  48. Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας Αιγίου, Οίκημα Μάνας και Παιδί, Κλεισούρας 1, 09:00-15:00
  49. Αχαΐα, Ζαχλωρίτικα, Κοινοτικό γραφείο, 09:00-14:30
  50. Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, Ρήγα Φεραίου 58, 08:30-20:30
  51. Αχαΐα, Πλατεία Παναχαϊκής, 09:00-14:30
  52. Βοιωτία, Κ.Υ. Θήβας, Κάδμου 47, 09:00- 15:00
  53. Βοιωτία, Παλιό δημαρχείο Λιβαδειάς, Καραγιαννοπούλου 1, 08:30- 13:45
  54. Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ ,Ζιάκα 23, 08:30-15:30
  55. Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:00
  56. Δράμα, Κοινότητα Σιταγρών, 09:00- 13:30
  57. Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:30-15:30
  58. Έβρος, Νομαρχείο, Σουλίου 2,  09:00-14:00
  59. Έβρος, Κέντρο Υγείας Σουφλίου,  09:30-13:30
  60. Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευριπίδου Ζιγκμπουργκ 10, 08:00 – 16.00
  61. Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00
  62. Εύβοια, Λουτρά Αιδηψού, Λιμένας, Αίθουσα ΟΛΝΕ, 08:00-14:00
  63. Εύβοια, Χαλκίδα, 4ο ΚΑΠΗ Χαλκίδας, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, Περιοχή Πειραϊκή Πατραϊκή, 09:00-15:00
  64. Ευρυτανία, Καρπενήσι ΚΑΠΗ, 8:30-13:00
  65. Ζάκυνθος, ΚΥ Πρώην ΙΚΑ,09:00-15:00
  66. Ζάκυνθος, Πλατεία Σολωμού, 11:00-13:00
  67. Ηλεία, Αμαλιάδα, Δημαρχείο, 09:00-14:30
  68. Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία – πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:00-17:00
  69. Ημαθία, ΚΑΠΗ Νάουσας, Σωφρονίου 25. 09:00 -15:00
  70. Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00
  71. Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας 09:00 – 15:00
  72. Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00
  73. Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00
  74. Ηράκλειο, ISOBOX – Προαύλιος χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:00-15:00
  75. Ηράκλειο, Γαρίπα, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 09:00-10:00
  76. Ηράκλειο, Δραπέτι, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 10:00-11:00
  77. Ηράκλειο, Πάρτιρα, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 11:00-12:00
  78. Ηράκλειο, Καλό χωριό, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 12:00-13:00
  79. Ηράκλειο, Άνω Πουλιά, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 13:00-14:00
  80. Ηράκλειο, Κάτω Πουλιά, Δ. Μινώα Πεδιάδας, 14:00-15:00
  81. Θάσος,  Κ.Υ Πρίνου, 08:00-14:00
  82. Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00
  83. Θεσπρωτία, Δημαρχείο Συβότων, 10:00-14:00
  84. Ικαρία, Κ.Υ. Ευδήλου, 09:00-16:00
  85. Ιωάννινα, Πλατεία Πύρρου, 09:00-17:00
  86. Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-14:00
  87. Καβάλα, Κ.Υ. Χρυσούπολης, 08:30-15:30
  88. Καβάλα, Νομαρχείο Καβάλας, 09:00-15:00
  89. Κάλυμνος, Κεντρικός Λιμένας, 09:00-17:00
  90. Λέρος, Δημοτικό Κτήριο ΔΟΝΑ, 09:00-15:00
  91. Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Καρδίτσας ( Πλατεία Ελευθερίας), 08:00-16:00
  92. Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα  Σαρανταπόρου,08:00-14:00
  93. Καρδίτσα, Δημαρχείο Μουζακίου, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-11:00
  94. Καρδίτσα, Πνευματικό Κέντρο  Δήμου Σοφάδων,08:00-11:00
  95. Καρδίτσα, Τ.Κ Μορφοβουνίου Δήμου Λίμνης Πλαστήρα, Δημαρχείο Μορφοβουνίου,11:30-12:30
  96. Καρδίτσα, Τ.Κ Μορφοβουνίου Δήμου Λίμνης Πλαστήρα, Πολιτιστικό Κέντρο Μορφοβουνίου ,12:30-14:00
  97. Καρδίτσα,  Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρώων Πολυτεχνείου 12, 11:30-14:30
  98. Καστοριά, Κέντρο Υγείας Καστοριάς, Καπετάν Κώττα 2, 08:30-15:30
  99. Καστοριά, Άργος Ορεστικό, 09:30 – 11:30
  100. Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο Κέρκυρας, Μαντζάρου 5, 09.00-14.30
  101. Κεφαλληνία, Κοινότητα Κεραμειών (Σχολεία), 10:00-15:00
  102. Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00
  103. Κιλκίς, ΚΑΠΗ Αξιούπολης, 08:30-15:30
  104. Κιλκίς, Μεγάλη Βρύση, Πολιτιστικός Σύλλογος, 09:00-11:00
  105. Κιλκίς, Χωρύγι, Πρώην Δημαρχείο, 12:00-14:00
  106. Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγάμου 62, 08:30-14:00
  107. Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, Αριστοφάνους 5Α,  08:15- 15:15
  108. Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου, 08:30-13:00
  109. Κόρινθος, Ειρηνοδικείο Δερβενίου, Δερβένι Κορινθίας, 09:30-13:30
  110. Κως, Οδός Υγείας, Κανάρη 3, 08:15- 15:30
  111. Λακωνία, Κέντρο Υγείας Αρεόπολης, 08:00-16:00
  112. Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελιστρίας 89, 9:00- 15:00
  113. Λακωνία, Δήμος Ευρώτα, πλατεία Αγίου Δημητρίου, 9:30-12:00
  114. Λακωνία, Δήμος Ευρώτα, πλατεία Γερακίου, 12:30- 14:30
  115. Λάρισα, Κεντρική Πλατεία / Μπροστά στο Δημαρχείο  8:00-15:30
  116. Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ 8:00-15:30,
  117. Λάρισα, Δημοτικό Ωδείο / Αίθριο 8:00-15:30
  118. Λάρισα, Πλατεία Αγιάς / Δίπλα από τα γραφεία του Κυνηγετικού Συλλόγου 9:00-15:00
  119. Λάρισα, Στέκι Ιπποκράτη, Μανουσάκη 21Α, 8:00-15:30
  120. Λάρισα, Ελασσόνα ΚΑΠΗ  9:00-12:00
  121. Λάρισα, Στέκι Νεάπολης, Κλεάρχου & Πατέρα 74, 8:00-15:30
  122. Λάρισα, Ελευθερές, 8:00-10:00
  123. Λάρισα, Κοιλάδα, 10:30-12:30
  124. Λάρισα, Μάνδρα, 13:00-15:00
  125. Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:00-17:00
  126. Λασίθι, Δημαρχείο Ιεράπετρας, 10:00-14:00
  127. Λέσβος, Κ.Υ. Μυτιλήνης, 08:30-15:45
  128. Λέσβος, Ερμού, Αρχή Αγοράς, 10:00- 14:00
  129. Λευκάδα, ΚΑΠΗ, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:30
  130. Λήμνος, Μύρινα, παλιό θυρωρείο Γ.Ν. Λήμνου, Ηφαίστου 1, 08:45-14:45
  131. Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου, Δήμου Βόλου, Τριανταφυλλίδη & Χατζηαργύρη 08:00-16:00
  132. Μαγνησία, Πανθεσσαλικό Στάδιο Βόλου, 08:00-14:00
  133. Μαγνησία, Άνω Βόλος-ΤΟΜΥ Ιωλκού (Ιωλκού 408), 08:00-14:00
  134. Μαγνησία, Αλμυρός, Αγίου Τρύφωνος 2 (Έναντι Κ.Υγείας), 08:30-11:00
  135. Μαγνησία, Βελεστίνο, Έναντι Γηπέδου,11:30-13:30
  136. Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 15:30
  137. Μεσσηνία, Κυπαρισσία, Isobox Νοσοκομείου,  09:30 – 14:30
  138. Μεσσηνία, Μεσσήνη, Κέντρο Υγείας. 08:30 -14:30
  139. Μεσσηνία, Πύλος, Isobox Κέντρου Υγείας. 09:30 – 14:30
  140. Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:30-14:00
  141. Πάρος, ΚΑΠΗ Παροικιάς, 09:00-15:00
  142. Πάτμος, Σκάλα, Πνευματικό κέντρο Πάτμου, Πάτμιον, 08:00-16:00
  143. Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως, 08:00-15:30
  144. Πέλλα, Δημαρχείο Σκύδρας, Εθνικής Αντιστάσεως 20, 09:30 – 14:30
  145. Πιερία, Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-14:30
  146. Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ. Βενιζέλου 20, 09.00-14.00
  147. Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου, Ι.Ν. Αγ.Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00
  148. Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν. Αγ.Κωνσταντίνου, Ηγουμένου Γαβριήλ, 09:00-14:00
  149. Ροδόπη, Κομοτηνή, Γενική Διεύθυνση Δημόσιας Υγείας, Υψηλάντου και Συμεωνίδη, 09:00-14:00
  150. Ροδόπη, Κομοτηνή, Δημοτικό Κτίριο Βενιζέλου, Βενιζέλου 51, 09:00-14:00
  151. Ρόδος, Πνευματικό κέντρο Καλυθιών, 09.00-14.30
  152. Ρόδος, Παλαιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00
  153. Σάμος, Isobox Κ.Υ. Καρλοβάσου, 08:00–14:00
  154. Σάμος, Isobox Γ.Ν. Σάμου, 08:15-14:00
  155. Σέρρες,  Κ.Υ. Σερρών, 08:30-14:30
  156. Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου, 08:00-14:30
  157. Σύρος, Ερμούπολη, Αθλητικό κέντρο Δ. Βικέλας, 09:00- 15:00
  158. Τήνος, Κ.Υ. Τήνου, 09:00- 17:00
  159. Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-13:30
  160. Τρίκαλα, Ε ΚΑΠΗ, 10:00-15:30
  161. Τρίκαλα, Πλατεία Καλαμπάκας, 08:00-12:00
  162. Τρίκαλα, Πλατεία Πύλης, 08:00-9:30
  163. Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας-Χώρος Εκδοτηρίων, Λαμία, 09:00-15:00
  164. Φθιώτιδα, Πλατεία Ελευθερίας, Λαμία, 09:00-15:00
  165. Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 10:30-15:00
  166. Φθιώτιδα, Κεντρική Πλατεία Στυλίδας, 09:00-13:00
  167. Φλώρινα,  Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:00-14:30
  168. Φλώρινα, Λαιμός Πρεσπών, Αίθουσα Συνεδριάσεων 09:00 – 13:00
  169. Φλώρινα, Μελίτη, Κοινοτικό Γραφείο Μελίτης, 08:00 – 13:30
  170. Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας, 8:00-14:00
  171. Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30
  172. Χαλκιδική, Πολύγυρος, Δημοτικό Θέατρο Πολυγύρου 09:00-15:00
  173. Χανιά, Αίθριο Δημαρχείου Χανίων, 08:30-16:30
  174. Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη, 09:30-14:00
  175. Χίος, Πλατεία Βουνακίου, 09:00-15:00

Διαβάστε όλα τα τελευταία νέα | Ενημερωθείτε

Ακολουθείστε το Cityportal.gr στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι όλα τα τελευταία νέα

Cityportal.gr Live ενημέρωση: O κορωνοϊός λεπτό προς λεπτό στην Ελλάδα και παγκοσμίως