Η Ελληνική Γυμναστική Ομοσπονδία και το Κέντρο Αθλητισμού Δήμου Θερμαϊκού σας προσκαλούν στους Προκριματικούς Αγώνες Τραμπολίνο Α΄, Β΄, Γ΄ & Δ΄ κατηγοριών των περιφερειών Μακεδονίας, Θράκης & Θεσσαλίας, που θα πραγματοποιηθούν το Σάββατο 27 και την Κυριακή 28 Μαρτίου 2010 στο Κλειστό Γυμναστήριο Αθλοπαιδιών της Περαίας. Η τελετή έναρξης θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο και ώρα 14.30′.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΩΡΕΣ GROUP ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ
14:30-16:00 1 28
16:00-17:30 2 28
17:30-19:00 3 30
19:00-20:30 4 28
20:30-22:00 5 29
Για κάθε group δίνονται 90 λεπτά προθέρμανσης.
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΩΡΕΣ GROUP ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΘΛΗΤΩΝ
09:15-10:30 1 28
10:15-11:30 2 28
11:15-12:30 3 30
12:15-13:30 4 28
13:15-14:00 5 29
Για κάθε group δίνονται 15 λεπτά γενική προθέρμανση και 60 λεπτά στα όργανα.
GROUP ΑΘΛΗΤΩΝ
GROUP ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΑΘΛΗΤΕΣ
1 Α.Ο. Καλλιπάτειρα 28
Α.Ο. Αριστοτέλης Πολυγύρου
Α.Σ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης
Α.Γ.Σ. Πρότυπος
Α.Γ.Ε.Σ.Ν.Θ Άνεμος
Γ.Ο. Αίας Θερμαικού
2 Σ.Ε.Α.Γ. Αχιλλέας Τρικάλων 28
Γ.Σ.Ε.Γ. Ερατώ Ξάνθης
Α.Γ.Ε.Μ.Σ. Σπάρτακος
3 Ερμής Καρδίτσας 30
Ηρακλής Α.Σ. Κοζάνης
Γ.Ο. Καβάλας
4 Γ.Ε. Καλαμπάκας 28
Γ.Ε. Τρικάλων
Α.Ο. Αργυρία Επανωμής
5 Α.Ο. Παλμός Καβάλας 29
Γ.Α.Σ. Φίκος Τρικάλων
Φ.Σ. Λάρισσας
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ
15:00-15:30 ΤΡΑ-Παίδες
15:30-16:00 ΤΡΑ-Παίδες ΤΡΑ-Κορασίδες 1ο Group
16:00-16:20 ΤΡΑ-Κορασίδες 1ο Group ΤΡΑ-Κορασίδες 2ο Group
16:20-16:40 ΤΡΑ-Κορασίδες 2ο Group ΤΡΑ-Έφηβοι – Άνδρες
16:40-17:00 ΤΡΑ-Έφηβοι – Άνδρες ΤΡΑ-Νεάνιδες – Γυναίκες
17:00-17:20 ΤΡΑ-Νεάνιδες – Γυναίκες
17:20-17:50 ΔΙΑΔΡ- Γ’ Β’ Α’ Κατηγορίες
17:50-18:10 ΔΙΠΛΟ-Παίδες
18:10-18:35 ΔΙΠΛΟ-Κορασίδες
18:35-19:05 ΔΙΠΛΟ-Β Ά’ Κατηγορίες
19:05-19:30 Συγχρονισμένο Τραμπολίνο
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΜΑΡΤΙΟΥ
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ
09:00-10:00 Συγχρονισμένο Παμπαίδων
10:00-10:25 ΣυγχρονισμένοΠαμπαίδων Συγχρονισμένο Παγκορασίδων
10:25-10:50 Συγχρονισμένο Παγκορασίδων
10:50-11:10 Διάδρομος Δ’ Κατηγορίας
11:10-11:35 Διπλό-Παμπαίδες Β’ 1ο Group
11:35-12:00 Διπλό-Παμπαίδες Β’ 2ο Group
12:00-12:30 Διπλό-Πανκορ/δες Β’ 1ο Group
12:30-13:00 Διπλό-Πανκορ/δες Β’ 2ο Group
13:00-13:25 Διπλό-Παμπαίδες Α’
13:25-13:50 Διπλό-Πανκορ/δες Α’ 1ο Group
13:50-14:15 Διπλό-Πανκορ/δες Α’ 2ο Group ΤΡΑ- Παμπαίδες Β’1ο G.
14:15-14:45 ΤΡΑ- Παμπαίδες Β’1ο Group ΤΡΑ- Παμπαίδες Β’2ο G.
14:45-15:15 ΤΡΑ- Παμπαίδες Β’2ο Group ΤΡΑ- Πανκορ/δες Β’1ο G.
15:15-15:45 ΤΡΑ- Πανκορ/δες Β’1ο Group ΤΡΑ- Πανκορ/δες Β’2ο G.
15:45-16:15 ΤΡΑ- Πανκορ/δες Β’2ο Group ΤΡΑ- Πανκορ/δες Β’3ο G.
16:15-16:45 ΤΡΑ- Πανκορ/δες Β’3ο Group
Διαβάστε όλα τα τελευταία νέα | Ενημερωθείτε
Ακολουθείστε το Cityportal.gr στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι όλα τα τελευταία νέα
Cityportal.gr Live ενημέρωση: O κορωνοϊός λεπτό προς λεπτό στην Ελλάδα και παγκοσμίως